+420 721 102 282 Rychlý kontakt na nás.

                         Líbí se nám :)

.

.

.

Barvyduhy.cz na Firmy.cz

.


Úvod » ORGONITY » *** INFORMACE *** » Ohlasy :)

ORGONITY / Ohlasy :)

Protože nic není lepším doporučením (a pro nás oceněním naší práce) než reakce spokojených zákazníků, vybrali jsme níže některé, které nám přišly mailem :)
Děkujeme za krásné ohlasy :)

Jen jsem vám chtěla poděkovat.  Pyramidky  dorazily v pořádku a jsou opravdu nádherné.   

LZ, 27.1.2020

pyramida je úžasná. Velice se mi líbí. Děkuji za srdíčko, které bylo přibaleno.

MČ, 28.6.2019

orgonity jsem si dnes vyzvedla, jsou krásné! 

JM, 13.5.2019

Dekuji moc za krásné orgonity a krásný dáreček. Krásnějšího "zajička" jsem si nemohla přát. Jak je vidět z tohoto emailu, jsem prostě nadšená :)

GS, 18.4.2019

Orgonit v pořádku dorazil, děkuji i za dáreček. Vnučce se moc líbí a snad bude i k prospěchu.

DH, 18.4.2019

Zásilka v pořádku dorazila a orgonity jsou nádherné!!!

HŠ, 28.2.2019

"

Chci Vám ještě jednou poděkovat za Orgonitový přívěšek. Již ho mám na krku a nemohu se zbavit úsměvu :)) Je to moc příjemný pocit :)

"

ŠK, 25.1.2019

Dobrý den, chci Vám ještě jednou poděkovat za orgonity a podělit se o radost, kterou jsme měli všichni, kdo jsme orgonit pod stromečkem našli :-) Všem se nám moc líbí, jsou krásné. Také přidávám poděkování za dáreček :-) 

EK, 26.12.2018

Děkuji moc za orgonity,jsou krásné, nádherné, úžasné....a taky za milý dáreček ve tvaru srdíčka. Vámi zvolená kombinace orgonitů je naprosto vyhovující, jsem velmi potěšena.

AK, 20.12.2018

IM, 11.10.2018

dnes dorazily od Vás orgonity pyramidy. Jsou ještě krásnější, než na obrázku. Děkujeme moc i za krásné dárečky. Vše došlo v pořádku.

Moc děkuji za čakrovou stúpu. Dnes přišla a je moc hezká. 

Až teď jsem viděla Vaše orgonity a jsem z nich unesena! Krásná práce detailne propracovane... udelaly mi náramnou radost čili jen tak dál. 5 z 5 *****

dnes dorazily od Vás orgonity pyramidy. Jsou ještě krásnější, než na obrázku. Děkujeme moc i za krásné dárečky. Vše došlo v pořádku.

MN, 10.10.2018

Pyramida je nááádherná, předčila mé očekávání. Rozhodně to není naposledy, co u Vás něco objednávám. Ještě jednou moc děkuji.

JH, 8.2.2018, Orgonitová pyramida 11,5 cm šungitová

Děkuji moc... včera mi došly do práce.... doma jsem je jeden po druhým vybalila a každý dostal svoje čestné místo.... jsou krásné .. hotové skvosty a umělecká díla... a já mám velikou radost.... teď už jen se s nima sladit a naučit se žít:-) Děkuji taky moc za ty krásný 2 malinkatý dárečky... dcery si je hned rozebraly... tak ještěže já mám ten svůj velký na krk a ten mi zůstal. .. a už ho nemíním sundat dokud se nerozpadne;-)

MK, 30.1.2018

Tak pyramida je už u mňa. Perfektne spracovaná a mám z nej veľkú radosť. Ďakujem veľmi pekne a prajem Vám mnoho úspechov.

DA, 12.1.2018, Orgonitová pyramida 11,5 cm šungitová

pyramida je doma a je úchvatnáááá !!! Aa ten srdíčkový dárek k tomu je velmi milý a krásný :-) !!! DĚKUJI ještě jednou z celého srdce, pyramida bude na Štědrý večer pod stromečkem jako dárek od ježíška a určitě bude překvapením.

PN, 14.12.2017, Orgonitová pyramida 11,5 cm šungitová

objednávku jsem si dneska vyzvedla. Děkuji pyramida je moc hezká. A chtěla bych Vám poděkovat za dáreček.

AH, 8.12.2017, Orgonitová pyramida 11,5 cm růženínová

... tak dnes mi pošta doručila orgonit. Moc Vám za něj děkuji. Je nádherný a překvapilo mne srdíčko do ruky-dárek. MOOOC Vám za vše děkuji a přeji, ať se Vám daří

MK, 4.12.2017, =700= orgonit šungitový

...orgonity dorazily v pořádku a jestli budou fungovat tak dobře, jak vypadají , tak to bude paráda. Moc děkuji a přeji další dobré nápady a zdar ve Vašem konání.

HK, 28.11.2017, Orgonitová pyramida 11,5 cm šungitová , Orgonitová pyramida 11,5 cm chalcedonová, Orgonitová pyramida 11,5 cm karneolová, Orgonitová pyramida 11,5 cm avanturínová, Orgonit na mobil - šungit

...orgonity dorazily a moc se povedly, dekuji a i za dáreček…

JK, 25.11.2017, K3 orgonit šungitový 2x

děkuji moc za krásné orgonity které dnes dorazily, ty Vaše jsou opravdu speciální:) Budu Vás opět chválit kde budu chodit.

JF, 23.11.2017, stúpa šungitová

k napsání díků se chytám od pondělí minulého týdne, kdy jsem si vyzvedl orgonit od Vás. Po nějakém "očištění a zabydlení" se nám libí. Souhrou událostí minulého týdne netrávíme doma moc času, to se brzy změní a věřím, že se na orgonit naladíme a zvykneme si na sebe. Ještě jednou díky.

OS, 20.11.2017, Orgonitová pyramida 11,5 cm chalcedonová

Tak orgonity došly v pořádku. Jsou už na svém místě jsou krásné a doufám že se jim tu bude líbit :-)))Jo a taky děkuji za dáreček navíc.Potěšil. ..:-) Již mám z dřívějška stúpu čakrovou a je moc Krásná. ..nemůžu se vynadívat.....:-)

MK, 20.11.2017, stúpa čakrová, Stúpa karneolová, Stúpa avanturínová, Stúpa růženínová

Děkuji,jste velmi laskav,že jste mi odpověděl.Máte pravdu...já nyní spím tak hlubokým spánkem,že už léta jsem to nepocítila…

MH, 16.11.2017, pyramida avanturínová

Tak orgonity dnes dorazily.Jsem spokojený jsou pěkné i růžová je dobrá:) Dnes jak zazvonila pošta přinesl jsem balík domů začal rozbalovat a najednou se otevřelo nebe a vysvitlo slunce do oken a to bylo pod mrakem.Že by to bylo těmi orgonity? :D Možná nový přiliv orgonu...  Moc vám děkuji a přeji ať se vám dobře daří.

PŠ, 13.11.2017, sfera šungitová, K3 růženínový

děkuji Vám za krásný orgonit, mám z něj velikou radost.............když jsem ho vybalila z krabice a položila na stůj......začaly mi mravenčit prsty na rukou a měla jsem tíživý pocit na hrudi.....zvláštní stav, který trval chvilku....jsem moc ráda, že ho mám.

MV, 9.11.2017, K3 orgonit ametystový

Dnes dorazil balíček v naprostém pořádku.Udělali jste mi velkou radost,Zboží je boží.....ne opravdu jsem velmi spokojena.

MH, 6.11.2017, pyramida

Stúpa už je doma. Je moc krásná. Doufám že jsem si ji položila na to nejlepší místo. A děkuji za 3 pomocníky kteří dorazili i s ní. Mějte se hezky a ještě jednou díky.

MK, 12.10.2017, Stúpa čakrová

Tak balik dnes dorazil a vse je uzasne! Dekuji. Dokonce jsem zapomnela co jsem si vse objednala a o to jsem mela vetsi radost :) Mejte se hezky.

KB, 2.10.2017, K3 velký chalcedonový orgonit, Orgonitová pyramida 11,5 cm šungitová, =700= orgonit růženínový, K3 orgonit jaspisový

Ještě jednou Vám děkuji za nádherný růženinový orgonit, který jsem si od Vás v tento víkend koupila. Je opravdu krásný a funkční :-) Už jsem se s ním ""seznámila"" a to vyzařování, jaké má a jak pracuje, je úžasné. Mám z něj velkou radost. Mějte se hezky a ať se Vám oběma moc daří.

IŠ, 24.9.2017, Orgonitová pyramida 11,5 cm růženínová

Dobrý den, tak už jsem je rozbalil a jsou vizuálně a barevně moc pěkné, ani se mi je nechce dávat pro koho jsem je koupil jak se mi líbí :-). Cítím tu vyladěnou energii ve vzduchu a chce se mi až smát jak je mi z toho dobře:-). Moc za vše Děkuji. Děláte skvělou a smysluplnou práci!

MK, 2.8.2017, K3 orgonit jaspisový, citrínový, chalcedonový, =700= orgonit šungitový

Dnes pyramidy došly.....jsou nádherné! Děkuji moc a přeji vám krásné sluníčkové dny a ať práce vám jde od ruky:-) Jo a děkuji za dáreček, sedí přímo na čakru kterou řeším!

SU, 12.7.2017, K3 orgonit šungitový, avanturínový, Orgonitová pyramida 11,5 cm šungitová, avanturínová

Moc děkuji, vše došlo skvěle zabalené.Je to opět dokonalost-moc děkuju a přeju hezké prázdniny.

MF,4.7.2017

Četl jsem ohlasy na Vašich stránkách a pod vlivem nadšení z obou orgonitů jsem také jeden napsal. Mezi orgonity jsou dle mého názoru značné rozdíly a ty Vaše jsou opravdu vyjímečné, soudě tedy jen tyto dvě stúpy, nic jiného z Vaši produkce jsem nevyzkoušel. Na první pohled jsou to spíše dvě umělecká díla. Při bližším zkoumání pak ve spojení s kvalitou autora a jeho volby druhů a množství materiálů, spolu s logickým fyzikálním opodstatněním této volby je výsledek téměř dokonalý, z mého pohledu může jen velmi těžko jiná volba druhů a množství materiálu tento předčit. Jsem čerstvým majitelem dvou Mega Stúp s Šungity a musím říci že v celosvětovém srovnání jsem asi nemohl vybrat lépe. Cena je pak také více než velmi příznivá, pravděpodobně téměř na hranici profitability. Děkuji za kvalitu za velmi dostupnou cenu a za to že se této činnosti věnujete a ostatním orgonity činíte dostupnějšími. Přeji mnoho dobrého a ať se Vám daří.

JF, 25.6.2017, 2 x Mega Stúpa s Šungity

Dneska jsem dostala balicek a je to moc krasne :) a jeste ten maly darecek, co jste mi tam nechal - ten me uplne dostal :) Moc dekuju!

EU, 11.5.2017, Orgonitová pyramida 11,5 cm avanturínová

Děkuji Vám srdečně za nádherné orgonity a také za připojené dárečky orgonitků.jsou to úžasný pomocnící a Vy šikovný výrobci.Přeji pohodové jarní dny a budu se těšit na příště

IK,27.4.2017, bronzový orgonitek citrínový , šungitový, jaspisový, karneolový, růženínový, avanturínový

Děkuji Vám za nádherné orgonity, které v pořádku došly. Také moc děkuji za milý dárek. Děkuji Vám a přeji hodně zdaru ve všem, co děláte.

DK, 27.4.2017, Orgonitová pyramida 11,5 cm avanturínová, K3 orgonit šungitový

Moc děkuji za všechny orgonity - jsou nádherné a okamžitě jsme si "padly do oka"! V budoucnu se ještě určitě někdy ozvu. Děláte pěkné věci. Přeji Vám, ať se dílo daří.

SH, 7.4.2017, orgonitová pyramida šungitová,orgonitek šungitový

Dobrý den, dnes mi orgonity dorazily, jsou krásné a  těším se na pozitivní soužití s nimi :-) děkuji i za dáreček 

OK, 15.3.2017, K3 orgonit šungitový, bronzový orgonitek růženínový

Zdravím a děkuji za zásilku,orgonity jsou krásné,ještě malá hvězdička jako dáreček,...děkuji Vám.Rozmístíme na místa-Růženinový vnučce na psací stůl,Šungitový k PC a Avanturínový buď pod postele-pro krásné spaní,nebo k posteli,..zkrátka do ložnice. Jsou krásné a věřím,že nám pomohou i funkčně..Děkuji a přeji spoustu zákazníků.Asi ještě objednáme další..nejdřív vyzkoušíme..

VK, 28.2.2017, K3 orgonit šungitový, růženínový, sfera avanturínová

Moc děkuju za Vaši ochotu a za krásné orgonity. Obdarovávám jimi spoustu lidí kolem sebe :D občas i klienty, co ke mě chodí na semináře. Vaše ochota, zručnost a pěkná energie Vám děla dobrou reklamu :), kterou ráda šířím dál.

MB, 8.2.2017, K3 orgonit citrínový, ametystový, =700= orgonit růženínový

Včera orgonity došly a jsou moc krásné, děkuji a přeji lásku a štěstí všem. 

RŠ, 17.1.2017, Spirálový orgonit, K3 orgonit šungitový 

Dobrý den, orgonitky došly v pořádku. Jsou moc hezké a dokonce se mi zdají být hezčí, než ty, co už mám od vás doma :-)

SL, 16.12.2016, K3 orgonit citrínový, Bronzový orgonit sodalitový, K3 orgonit jaspisový

Omluvám se Vám, že Vám přidělávám další práci, ale to, co jste mi poslal, je naprosto úžasné! Děkuji! A máma to chce též :)

AD, 11.12.2016, K3 orgonit avanturínový, bronzový orgonitek růženínový, Podložka / podtácek, K3 orgonit základní 

Orgonity jsou moc hezké. Myslím, že rodinka bude  pod stromečkem koukat. Děkuji :-)

LB, 5.12.2016, Orgonit na mobil, K3 orgonit růženínový, K3 orgonit šungitový, bronzový orgonitek citrínový, K3 orgonit avanturínový,  orgonitek šungitový

 

Dobrý večer, dnes mi orgonit došel, je moc krásný, úžasně propracovaný, i to malé srdíčko je nádherné, moc děkuji. :-)

PL, 29.11.2016, K3 orgonit chalcedonový, K3 orgonit růženínový, K3 orgonit ametystový, Podložka / podtácek, Orgonit na mobil 

Dobrý večer, dnes mi orgonit došel, je moc krásný, úžasně propracovaný, i to malé srdíčko je nádherné, moc děkuji. :-)

LT, 27.10.2016, Zikkurat šungitový

Dobry den, dekuji, vse dorazilo a vypada uzasne!

KB, 19.9.2016, K3 orgonit růženínový, Orgonitová pyramida 11,5 cm sodalitová, K3 orgonit chalcedonový

Děkuji za nádherné orgonity ,jejich úžasná síla již pomáhá mé přítelkyni i u mně doma.Zdravím! 

IK, 16.8.2016, K3 orgonit chalcedonový, Orgonitová pyramida 11,5 cm sodalitová, bronzový orgonitek avanturínový

 

Děkuji za orgonity, došly v pořádku, včera jsem většinu dárků rozdala, moje komunikace s mobilem je mnohem lepší, už mě při telefonování nebolí hlava.

JŠ, 11.8.2016, orgonitek šungitový, bronzový orgonitek měsíční, bronzový orgonitek růženínový, bronzový orgonitek ametystový, Orgonit na mobil, K3 orgonit šungitový

 

Uz mi orgonit dosel je nadherny ;) dekuji ...

VD, 8.8.2016, K3 orgonit šungitový, Orgonit na mobil kulatý

Orgonit dorazil presne jak jste rikal, tedy vcera.... je moc krasny a zajimavy. a originalni....dekuji take za maly darek!

MM, 6.8.2016, Zikkurat avanturínový

Včera mi přišly orgonity. Jsou nádherné. Děkuju za orgonitová srdíčka navíc :-)

MŠ, 22.7.2016, K3 velký orgonit avanturínový, K3 orgonit růženínový, bronzový orgonitek chalcedonový

 

Dobrý den, děkuji za vaše orgonity, je to taková krása až se mi tají dech. Jsem nadšená a budu v objednávkách pokračovat. Zdravím vás a přeji hodně štěstí. 

HP, 13.7.2016, Orgonitová pyramida 11,5 cm citrínová, Orgonitová pyramida 11,5 cm ametystová, Orgonitová pyramida 11,5 cm avanturínová

Srdíčkově zdravím - orgonitky přišly v pořádku a jsou nádherné - a už těší mého syna a jeho přítelkyni...

MB, 20.5.2016, bronzový orgonitek sodalitový, bronzový orgonitek citrínový, Orgonit na mobil kulatý

Dobrý den, hlásím, že balíček právě dorazil. Moc děkuji za to brzké dodání, jsem moc spokojená. A taky děkuji za krásná srdíčka. Určitě se ještě někdy ozvu s další objednávkou. 

PR, 6.5.2016, K3 velký orgonit karneolový, K3 velký orgonit jaspisový, K3 velký orgonit růženínový, K3 orgonit jaspisový, 

Z předchozí zásilky orgonitů byla celá rodina nadšená, takže jsme se dohodli, že objednáme i pro naše děti a jejich domácnosti

EN, 20.4.2016, Podložka / podtácek, K3 orgonit základní, K3 velký orgonit šungitový

Orgonity od vás jsem si dnes vyzvedl na poště.Musím vám moc poděkovat za vaší práci. Jsou opět moc pěkné...

PŠ, 18.4.2016, Orgonitová pyramida 11,5 cm ametystová, Sfera růženínová, orgonitek šungitový

... děkuji, balík dorazil, velká spokojenost, děkujeme za dárečky. Moje orgonity jsou již na místě (škoda, ža je pod tou postelí není vidět). 
PS, 1.4.2016, =700= orgonit sodalitový, bronzový orgonitek chalcedonový, K3 orgonit jaspisový, K3 orgonit avanturínový, K3 orgonit chalcedonový, K3 orgonit sodalitový, Sfera šungitová, Sfera růženínová, bronzový orgonitek karneolový, Sfera avanturínová, K3 orgonit šungitový

Po nějakém zádrhelu na poště orgonit konečně dorazil :-). Je to krasavec. Děkuji Vám a přeji hodně úspěchů do budoucna.

AJ, 8.3.2016, velký orgonit avanturínový

Dnes prisly orgonity. Jsou tak krasne! Moc dekuji. :) :) :)

AO, 10.2.2016, K3 orgonit ametystový, Orgonitová pyramida 11,5 cm avanturínová

Orgonit od Vas mi dorazil v poradku! Nevim, treba je to u me tak trosku "placebo efekt" nebo "sila vule", ale nosim ho skoro porad u sebe a od te doby jsem mene vystresovana v praci, v ten den co mi dorazil, jsem se usmirila s brachou a kdyz jsem predevcirem nemohla usnout, tak jsem si ho vzala k sobe na nocni stolek a (nerikam ze hned), ale nejak me to uklidnilo a zbytek noci jsem spala jak dub :)

JG, 6.2.2016, bronzový orgonitek ametystový, K3 orgonit ametystový

 

... moc děkuji, orgonitky jsou krásné. Pro velký úspěch objednáváme další Orgonity a moc se na ně těšíme. Díky moc, s orgonity jsem opravdu spokojena a díky tomu objednávám nyní pro celou naši rodinu.

MB, 4.2.2016, Spirálový orgonit, K3 orgonit šungitový, orgonitek šungitový, bronzový orgonitek růženínový, bronzový orgonitek ametystový

Už jsem si balíček převzala.  Orgonity jsou moc krásné.

HU, 20.1.2016, K3 orgonit ametystový, =700= orgonit avanturínový, Zikkurat sodalitový

Balíček dorazil v pořádku. Orgonity jsou krásné a je nám s nimi moc dobře. Bohužel mi jich moc nezbylo, tudíž ode mne můžete očekávat další objednávku :o)

Babička si nechala dva. Přítel - skeptik až hrůza, zjistil že to funguje. Konečně se vyspí. - chce jeden. Bratr - elektroing (také skeptik) zjistil také že mnohem lépe spí a je klidnější.- dostane dva. Dcera je na tom mnohem lépe zdravotně a sociálně - chce do pokojíku minimálně dva.

ZZ, 17.1.2016, 4x =700= orgonit avanturínový, 4x =700= orgonit šungitový

...orgonit samozřejmě dorazil včas a já se na něj koukla též až pod stromečkem. Byl to asi ten nejkrásnější dárek, úplně jsem z té nádhery žasla a také z toho, jakou měl přítel radost, že si vždy něco takového přál a moc :-) Mockrát Vám děkuji za Vaši krásnou práci, už se nám to tu čistí :-)

I.B., 4.1.2016, Zikkurat avanturínový

Dekuji, zelena pyramida se mi moc libi!!

I:B., 21.12.2015, pyramida avanturínová

 

...děkuji Vám za dodávku orgonitů, jsem velmi spokojena, jsou nádherné, i dárečky..:). Ráda Vašich služeb znovu využiji a budu sdílet.

A.M., 15.12.2015, K3 orgonit jaspisový, K3 orgonit ametystový, Sfera karneolová, Orgonit na mobil hranatý, K3 orgonit šungitový

 

Tak orgonity už mám doma a jsou jako vždy krásné :) Dva z nich dám jako vánocní dárek pro své nejbližší.Zrovna dnes jsem se dozvěděl že česká vláda uzákonila dvojnásob tolerantní limity neionizujícího zářeni...! takže budou mít orgonity plno práce.

P.Š., 8.12.2015, K3 orgonit ametystový, K3 orgonit avanturínový, K3 orgonit citrínový, Orgonit na mobil kulatý

 

děkuji za rychlé vyřízení mé objednávky a taky za dárečky, moc mě to potěšilo. Orgonity jsou nádherné. Hned jsme Vás doporučila svoji kamarádce :-))) a budu doporučovat i nadále.

BB, 3.12.2015, K3 orgonit avanturínový, K3 orgonit citrínový, K3 orgonit šungitový, K3 orgonit chalcedonový

 

orgonitové pyramidy dnes přišly v pořádku. Jsou opravdu krásné a také ta inovovaná růženínová se mi moc líbí. Tak ještě jednou dík za vaši práci a vstřícnou komunikaci.

A.P., 27.11.2015, Orgonitová pyramida 11,5 cm chalcedonová, avanturínová, růženínová, sodalitová

 

orgonity už mám doma. Vypadají úžasně. Doufám, že pod stromečkem překvapí a potěší. Děkuji moc za dárečky!

D.K., 18.11.2015,5x K3 orgonit šungitový, orgonitek šungitový, Orgonit na mobil

 

Děkuji za orgonity. Přišly v pořádku a zejména stúpy jsou nádherné. Moc děkuji za orgonitové dárky a ještě jeden navíc :-).

Jako ocenění Vaší práce: starám se o nemohoucí maminku a od té doby, co spí v místnosti s orgonitem od Vás, je vitálnější, zlepšila se.

I.M., 6.11.2015, Stúpa lapis lazuli, pyramida růženínová, Zikkurat růženínový + ametystový

 

Orgonitky dnes dorazily v pořádku a jsou krásné! Děkuji také za malý vánoční orgonitek, mile překvapil. Ještě jednou moc děkuji.

R.L., 18.11.2015, 2 x =700= orgonit šungitový, orgonitek šungitový

 

Dobry den, orgonit jsem jiz dostal. Muzu rict ze je to sila, srovnavam to ze svym, ten muj asi nefunguje, ale z Vaseho po par minutach byla citit takova sila, az se mi motala hlava, a to jsem byl tak skepticky, protoze z meho nic citit nejde. Opravdu uzasne, moc Vam dekuji. Neveril jsem ale ted verim. Znovu dekuji

J.N., 21. 9. 2015, =700= orgonit šungitový

 

včera jsem orgonity vyzvedla na poště. Pyramida je krásná :).

A.Č., 19.8.2015, Orgonitová pyramida 11,5 cm růženínová, bronzový orgonitek sodalitový

 

orgonity dorazily v pořádku a jsou krásný, moc děkuji. Věřím, že nám zharmonizují naší domácnost a utlumí vlnění počítačů, mobilů a geopatogenních zón. Děkuji i za dárky navíc, udělaly radost. Malujete i hezká trička, tak se ještě určitě ozvu :o).

L.T., 30.6.2015, =700= orgonit růženínový, Sfera růženínová, =700= orgonit avanturínový, Sfera šungitová, podložka/podtácek

 

opět se Vám povedl exklusivní kousek!!! Řekl bych i, že je ze všech stúp nejsilnější. Naprostá pecka! :-)

R.K., 16.5.2015, Stúpa lapis-lazuli + galenit

 

orgonit mi dnes přišel a je moc krásný. DěkujiJ

I.P., 11.5.2015, =700= orgonit avanturínový

 

díky za krásný orgonit, včera jsem si jej vyzvedla, je opravdu tak pěkný jako na fotce.

I.Ř., 14.4.2015, K3 velký chalcedonový orgonit

 

orgonity přišly ve středu.Jsou moc krásné.Děkuji.:-))

M.J., 20.3.2015, bronzový orgonitek avanturínový, K3 velký chalcedonový orgonit

 

orgonitky jsou krásné, stúpa je mimořádná, děkuji. Dcerka byla nadšená a já taky.

Budem pak běhat s kydlem, co naše GPZ udělá.....pokud to pomůže, tak ještě něco objednám později....

I.B., 15.1.2015, postupně snad skoro všechny orgonity v nabídce:)

 

Děkujeme za vaši lásku vloženou do orgonitů. Jsou stále silnější a navíc i krásnější,pro vaši soukromou informaci to nejen cítíme,ale i vidíme. Kromě vlastní potřeby rozdáváme orgonity blízkým i klientům. Nenašly jsme dosud kvalitnější a silnější orgonity. Posíláme vám lásku a děkujeme,děkujeme,děkujeme.

V+M, 6.1.2015, K3 orgonit šungitový, Spirálový orgonit, =700= orgonit šungitový, Orgonit velký růženínový bronzový, Zikkurat růženínový, Sfera karneolová, Sfera růženínová, Sfera ametystová, Stúpa bronzová


Recenze na Heureka.cz

 


KONTAKTY

Renata a Martin

Adresa: Teletín 48

PSČ: 257 44, Krňany

Email: renata.talikova(a)seznam.cz

Telefon: +420 721 102 282

ZjRmMGIz