+420 721 102 282 Rychlý kontakt na nás.

                         Líbí se nám :)

.

.

.

Barvyduhy.cz na Firmy.cz

.


Úvod » ORGONITY » *** INFORMACE *** » Účinky

ORGONITY / Účinky

Orgonitový harmonizér Orgonit je nepřetržitě fungující "zařízení" čistící prostředí kolem nás zejm. od elektromagnetického, radiačního či emočního smogu. Neutralizuje geopatogenní zóny, ionizuje vzduch.

Složení:
Každý (náš) orgonit obsahuje 4 až 6 ks jednohrotých křišťálů (dle typu orgonitu), oboustrannou měděnou spirálu, kovový materiál (bronz, hliník, železo), pryskyřici a další doplňkové drahé kameny, které svým vlivem "zabarvují" působení orgonitu. O charakteru doplňkových vlastností si můžete přečíst v kategorii VLASTNOSTI KAMENŮ.

Ideální umístění:
- ke zdroji "znečištění" (PC, TV), tj. tam, kde se nachází zařízení, jehož vibrace chcete zharmonizovat
- na místo dlouhodobého pobytu (prac. stůl, obývací pooj, kuchyňská linka ...)
- do ložnice
- na místo nežádoucí GPZ zóny

Účinek bude posílen při nasměrování konců měděné spirály ve směru světových stran, ideálně východ-západ.
Vzhledem k tomu, že křišťály jsou v našich orgonitech umístěny do stran (v základně) a směrem nahoru, bude energie směřovat těmito směry (tzn. že harmonizační pole se bude tvořit především po obvodu a nad orgonitem). Proto je vhodné orgonit umístit spíše níže. Toto platí zejm. při použití v ložnici, kdy je mnohem vhodnější umístit orgonit pod postel než např. na noční stolek. Jedinou výjimkou je orgonit "MEGA (Stúpa)", kde směřuje křišťál i dolů a energie proto stejnoměrně proudí i pod orgonit.


ÚČINKY:

- neutralizuje negativní působení disharmonických elektromagnetických pásem tím, že jejich energii převádí do harmonických, tedy s lidským tělem a vibrací přírody „kompatibilních“ vibračních pásem. Týká se zejm. všech forem rádiového vysílání - mobilní telefony (GSM, LTE, 4G, 5G), vysílače, wi-fi, bluetooth, televize, rádia atd., obecně elektroniky, vysokého i nízkého napětí a elektrického vedení., HAARP...

- vyrovnává emoční i mentální disharmonie.

- podporuje regenerační schopnosti živých organismů.

- neutralizuje patogenní zóny, čistí vodu

- podporuje růst a rozvoj rostlin.

Orgonity a jejich léčebné vlastnosti:
Léčivé vlastnosti orgonitu spočívají zejm. v tom, že kolem sebe vytváří pole zharmonizované energie (velikost pole je závislá na velikosti a účinnosti orgonitu). V tomto poli pak dochází k harmonizaci veškerých životních procesů všech živých organismů, které se zde nacházejí, tedy zejm.:

- je zmírněn či rovnou minimalizován vliv negativních vibrací okolního prostředí - v takovémto prostředí se nám lépe žije, lépe se tam cítíme
- dochází k lepším a rychlejším revitalizačním a samoléčebným procesům v těle
- stejným způsobem jsou harmonizována i jemnohmotná těla - dochází tedy k harmonizaci nejen fyzických procesů, ale i k harmonizaci emoční a mentální
- lépe prospívají rostliny (bujnější růst, kvetení, plození)
- lépe se daří zvířatům (chovatel želv mi prozradil, že od dob, kdy dal k želvám naše orgonity, zcela zmizela do té doby běžná úmrtnost narozených mláďat a 100% jich teď přežije)
- typické je výrazné zlepšení spánku při umístění orgonitu v ložnici. Tuto zkušenost už udělalo tolik našich zákazníků, že ji považuji za jeden z důkazů fungování orgonitů.


KONTAKTY

Renata a Martin

Adresa: Teletín 48

PSČ: 257 44, Krňany

Email: renata.talikova(a)seznam.cz

Telefon: +420 721 102 282

ZDE4ODZmO